10 טיפים להצלחה באמזון

  1. לרכוש תוספים שיכולים לקדם אתכם ולא להירתע מכך. לא לפחד להשקיע על תוכנות ועל כלים שיעזרו לכם לקבל תמונה ברורה יותר ויהפכו חלק מן הפעולות לאוטומטיות. יש לזכור שזה העסק שלכם ולכל עסק יש עזרים הכרחיים.
  2. בדיקת גרפים של מחירי מוצרים. אם התנודתיות גבוהה כדאי להימנע מהמוצר כי יש שם כנראה מלחמות מחירים לאורך זמן. לעקוב לאחר סטטיסטיקות של ממוצרים לאורך זמן ולא לקבוע לפי התבוננות חד פעמית, בעולמות המסחר הדברים מאוד דינאמים ולכן חשוב מאוד להתבונן על העבר ולחזות כמה שיותר מדויק את העתיד.
  3. תמונות מוצר, ליסטים ועוד להוציא למקצוענים לעשות. לזכור שדף המכירה שלנו זה הפרונט של העסק שלנו. חשוב שהאיות, שהתמונות ועוד יעשו בצורה המקצועית ביותר.
  4. לא לפחד מירידה לצורך עליה. לעיתים כדי לקדם מוצר נצטרך למכור אותו במחירי עלות על מנת שיוטמע במקומות מרכזיים בעלי תנוע הגדולה אז אולי לפרק זמן מסויים לא נרוויח הרבה כסף או כלל אבל זה יבטיח לנו הצלחה בטווח הארוך.
  5. מילות מפתח. לזכור שכל בן אדם יכול לתאר מוצר אחד בעשרות דרכים שונות. אל תחשבו שכולם זה אתם. התאימו את הדף שלכם מבחינת מילות מפתח לכל תיאור אפשרי של לקוח למציאת מוצר פוטנציאלי.
  6. שירות לקוחות מהמעלה הראשונה. השקיעו בלקוחות ובשירות. לקוח מרוצה = לקוח חוזר וריוויו פוטנציאלי וכמו כן גרף הביצועים באמזון ישתפר.
  7. ניהול מלאי תקני. חשוב מאוד להתחשב בחגים סיניים וימי מסחר אמריקאים כדי שתמיד נוכל לתכנן קיימות של מלאי מספק במחסנים של אמזון.
  8. לזכור מהם שלושת הפרמטרים החשובים ביותר למכירה. תמונה ראשית מפתה ואיכותית ומקצועית. תמחור נכון של המוצר ביחס למתחרים (לא גבוה לא נמוך מדי) הוכחה חברתיות. פידבקים וריוויז אמינים
  9. להישאר בקשר עם הקהילה שלכם. היה והלקוח של שאלה פרטית או פרסם שאלה בדף המכירה שלכם או פרסם ריוויו שאינו מחמיא במיוחד, היו עירניים והגיבו באופן מיידי. חבקו את הלקוח שלכם על מנת שגם הוא וגם אחרים שנחשפים לתקשורת הנל ירגישו שהם בידיים טובות.
  10. השקיעו את הכסף שהרווחתם בפיתוח העסק שלכם. אל תתפתו לקחת את השקל הראשון מהרווחים ולרוץ להתפנק איתו. תזכרו שלא מדובר בעסק לטווח קצר. אנו חושבים קדימה ובונים תוכנית עבודה עם שאיפה לחנות בעלת מוצרים רבים שמביאים לנו הכנסה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

השאירו פרטים וקבלו גישה מיידית למדריך:

**המדריך יישלח למייל**

השאירו פרטים וקבלו גישה למדריך:

כדי להוריד את המדריך “סודות המוכרים המובלים באמזון” (כולל 3 בונוסים שווים) תקבל גישה לקבוצת הפייסבוק הסגורה שלנו ללא עלות – שם המדריך שמור לך להורדה, אלו הפרטים שמכניסים עכשיו כדי לקבל גישה מלאה למדריך:

אתה כמעט שם!

תשאיר פרטים וקבל את המבצע עכשיו:

תודה על הפרטים שלך!
נשבע, הלוואי שהיו נותנים לי שיחת יעוץ בתחילת דרכי...
חוזרים אליך לתיאום שיחה תוך 24 שעות!