fbpx

למה מומלץ לקבל ליווי והדרכה בקורס אמזון?

למה בכלל לסחור באמזון? 

בעשור האחרון ובייחוד בשנה האחרונה, המעבר למסחר אלקטרוני תופס תאוצה ומבחר המוצרים שניתן לקנות און ליין גדול מתמיד. אין פלא איפה שיזמים ועסקים רבים מבקשים לסחור און ליין בפלטפורמה המצליחה והאמינה של אמזון, המעניקה פוטנציאל חשיפה עצום. זאת לצד תהליך שילוח מסודר לכל מקום בעולם, עם מערך שיווק שלם לחשיפת העסק, ועם הליך פשוט, נוח ומפורט של מערכת תשלומים. וזה עוד לא הכול: מסחר באמזון גם מעניק לכם שורה של יתרונות וכלים מתקדמים, כמו צבירה של לקוחות חוזרים, תעריפי משלוח מוזלים, כלים אנליטיים ועוד.

ואולם, כדי לנצל באופן מלא את הפלטפורמה של אמזון ולהצליח לפרסם, לשווק ולמכור בה את המוצרים שלכם, יש כאמור צורך בידע מעמיק בנושא שאותו ניתן לקבל בקורסים מובחרים המוצעים בשוק, בהמלצה על קורסי אונליין עם ליווי והדרכה אישית.

היתרונות של קבלת ליווי והדרכה בקורס אונליין

בחירה בקורס אמזון עם ליווי והדרכה עדיפה על פני שיטות לימוד אחרות בזכות מספר יתרונות מהותיים. בתור התחלה, קורס אונליין מוקלט לא אחת סובל מחוסר או עודף ידע, לרבות מדובר בידע שאינו שימושי. בנוסף, בייחוד מי שמגיע ללא רקע בתחום יכול למצוא את עצמו מול מונחים ומודלים שלא באמת ברור לו מה לעשות עימם. גרוע מכך, ההבנה של התלמיד מה לעשות מבוססת על המסקנות מוטעות לגבי התוכן הנלמד.

מצבים אלו ניתן למנוע על ידי בחירה בקורס איכותי עם תכנים רלוונטיים, המלווה בהדרכות אישיות שמאפשרות לכל אחד ללמוד בקצב המתאים לו, להתעכב ולקבל הסבר אישי על מה שקשה ופחות מובן לו. יתרה מכך, בקורס שלנו הליווי מסופק על ידי קובי רווח, מייסד ומנהל בית הספר, סוחר מנוסה עם קבלות, ותכני הלימוד שהוא מעביר מבוססים על מידע עדכני. זאת להבדיל מקורסים אחרים שהסיוע המוצע בהם מועבר על ידי צוות לא מוכר שמיומנותו בתחום מוטלת בספק.

יתרונות על פני קורס פרונטאלי

אולי אתם חושבים שכבר עדיף לבחור קורס פרונטאלי, עם שיעורים והדרכות פיזיות. אולם בעידן בו אנו חיים ובייחוד בתחום וירטואלי, שיטה זו מיושנת ופחות מעשית ויעילה, וגם הרבה יותר יקרה. קודם כל, בלימוד פרונטאלי הלימודים מתקיימים בקבוצות במועדים קבועים ומי שלא עומד בקצב של הקבוצה, מפסיד שיעור או לא מבין את התכנים הנלמדים מוצא את עצמו בבעיה. זאת לעומת שיטת הלימוד שלנו, בה כל תלמיד לומד בקצב שלו וזוכה למפגש אישי עם המורה שממוקד בצרכיו. 

בנוסף, לימודים פרונטאליים מחייבים לזמן ומועד ספציפי, ויש להתארגן מראש כדי הגיע. זאת לעומת לימודים אונליין המציגים רמה הרבה יותר גבוהה של גמישות, עם לימוד בקצב אישי,  ללא חשש להפסיד שיעורים ועם אפשרות לחזור עליהם בכל מועד מבוקש, לצד קבלת הדרכות ולווי מהבית במועד שנוח לתלמיד. כך תוכלו ללמוד תחום עיסוק חדש באופן יעיל וחסכוני, ללא בזבוז של זמן וכסף ומתוך שימור אורחות החיים שלכם, בלי לוותר על עבודה, זמן משפחה ותחומי עיסוק ועניין אחרים.

ללמוד אונליין עם מעגל תמיכה

כפי שניתן להבין, בחירה בקורס אמזון אונליין עם ליווי והדרכה מעניקה לכם את הפלטפורמה הטובה ביותר ללימוד תחום המסחר. כאן אתם לומדים את תכני הקורס לבד וללא הפרעות, בקצב ובזמן המתאימים לכם, ובנוסף אתם זוכים לקבל שיעורים פרטיים בזום, בין היתר עבור הבנת מערכת הפרסום וכייעוץ אסטרטגי לתחילת מסחר באמזון. כל זאת לצד שיעורים קבוצתיים בזום אודות השקת מוצר ופרסום, כולל שיחות בנושא עם שאלות ותשובות. בנוסף לכך, לרשותכם עומדת קהילה תומכת המורכבת מצוות מומחים שניתן לפנות אליו עם שאלות, וכן קבוצת פייסבוק וקבוצת וואטסאפ פעילה סביב השעון.

אז מה כוללים הלימודים?

תוכנית הלימודים שאנו מציעים מורכבת מתכני שיווק ופרסום עדכניים, שפתוחים בפניכם לכל החיים. תכנים אלו כוללים פריסת מבוא למכירה באמזון, ארגז כלים לסחר באמזון, ואיך מוצאים מוצרים רווחיים ונישות חזקות. כמו כן תלמדו איך לפתוח חשבון מוכר, איך לבנות מותג באמזון, כיצד להתנהל מול ספקים ואיך לנהל משלוחים. הלימודים כוללים גם התנסות מעשית, עם תחילת עבודה עם סלר סנטרל והשקה של מוצר לייב, וכן PPC אמזון עם השקת מוצרים וקידום מחוץ לאמזון.

חשוב להדגיש כי מדובר בתוכנית לימודים רצינית המתאימה למי שבאמת מוכן להתחייב לבניית עסק באמזון, בין אם כעסק עיקרי או נוסף. הלימודים עצמם מתאימים למי שיש ידע בסיסי באנגלית ולמי שרוצה חופש כלכלי, עם אפשרות לפיתוח של מותג בינלאומי שאפשר למכרו מכל מקום בעולם.

התחלה כמה שיותר קלה ופשוטה 

בשורה התחתונה, הבחירה בקורס שלנו תעניק לכם כלי לימוד פרקטי ויעיל לתחילת מסחר באמזון, מבלי שתידרשו לוותר על מסלול החיים הקיים ובמחיר אפשרי לכל כיס. הקורס יעניק לכם בסיס ריאלי לפתיחת עסק רווחי באמזון, חברת המסחר ומכירות האונליין הגדולה והמצליחה בעולם.

למידע נוסף, חזור לעמוד הבית >>

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

השאירו פרטים וקבלו גישה מיידית למדריך:

**המדריך יישלח למייל**

השאירו פרטים וקבלו גישה למדריך:

כדי להוריד את המדריך “סודות המוכרים המובלים באמזון” (כולל 3 בונוסים שווים) תקבל גישה לקבוצת הפייסבוק הסגורה שלנו ללא עלות – שם המדריך שמור לך להורדה, אלו הפרטים שמכניסים עכשיו כדי לקבל גישה מלאה למדריך:

אתה כמעט שם!

תשאיר פרטים וקבל את המבצע עכשיו:

תודה על הפרטים שלך!
נשבע, הלוואי שהיו נותנים לי שיחת יעוץ בתחילת דרכי...
חוזרים אליך לתיאום שיחה תוך 24 שעות!